Більш ніж 340 моделей

При замовленні від 3 м'ячів

Додаткова страховка на м'ячі – 1 рік!


Ми єдиний в Україні інтернет-магазин м'ячів


Наше завдання допомогти вам купити м'яч недорого та з найкращим сервісом


Відгуки

Де придбати м'яч?

Спорт це неймовірно важливо для здоров'я та активного життя. А командні види спорту ще важливіші, адже вони поєднують людей. Наша місія зробити такий банальний спортивний аксесуар доступним для кожного. Наш магазин м'ячів Onlyballs.com.ua надає більше 360 різних моделей футбольних, футзальнихбаскетбольних, волейбольних, гандбольних та навіть м'ячів для регбі. В нас є навіть такі вузькі категорії, як м'ячі для пляжного футболу, фітболи. Ми займаємось м'ячами з 2013 року і за цей час нагромадили величезний досвід у продажу м'ячів.

Якщо ви хочете замовити м'яч і у вас є питання, ви завжди можете зателефонувати нам і ми допоможемо з вибором та покупкою якісного м'яча. Ми надаємо гарантію 12 місяців, навіть на механічні пошкодження і цим відрізняємось від багатьох інших магазинів. У разі потреби зробимо ремонт м'яча за гарантією. Крім того, ми можемо зробити нанесення на м'яч вашого напису, лого або фото. Таким чином, подарунок стане індивідуальним і дуже приємним для вашої дитини або чоловіка :)

Ми робимо відправки по всіх містах України, як Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Вінниця, Ужгород, Житомир та інші. Таким чином ви швидко зможете отримати оригінальний м'яч вже буквально протягом декількох днів. Замовляйте та будемо раді співпраці з вами.