МИ ПРАЦЮЄМО І РОБИМО ВІДПРАВЛЕННЯ

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ У БЕЗПЕЦІ!Друк лого на м'ячах (власне брендування м'ячів)

Хочете замовити м'яч з власним корпоративним або рекламним логотипом? Ви потрапили за адресою.

Ми помітили, що багато наших клієнтів купивши м'ячі у нас надалі шукають рекламно-поліграфічні компанії, які б нанесли логотипи на м'ячі. Але ж було б набагато зручніше замовити і отримати вже повністю готовий м'яч з надрукованим логотипом.


Для того, щоб прорахувати ціну і замовити м'яч з власним логотипом вам потрібно:

1. Скинути нам на Viber +380933816976 або пошту sale@sportmall.com.ua макет вашого лого, вказати потрібну кількість м'ячів та кількість логотипів на м'ячі.

2. Ми прораховуємо ціну на м'ячі і за нанесення логотипів.

3. Ви оплачуєте замовлення за безготівковим розрахунком (для компаній і організацій) або ж готівкою (для фіз. осіб)

4. Ми виконуємо роботу і відправляємо замовлення вам.

Термін нанесення залежить від тиражу і способу нанесення логотипу. Замовлення можливе навіть від 1 шт. Нижче ви можете переглянути деякі з вироблених нами робіт.


Крім того, ми також виготовляємо м'ячі з нуля з повністю вашим дизайном на фабриці в Пакистані. Ми можемо створити м'яч будь-якої якості і дизайну. Замовлення в такому випадку від 50 м'ячів. Замовляючи м'яч з нуля - ціна буде значно дешевше, ніж друкувати ваш логотип на готовому м'ячі.


У нас у продажу також є повністю білі м'ячі White Label для нанесення логотипів. Ви можете замовити їх і самі нанести потрібний вам логотип або картинку або ж ми нанесемо логотип вам самі.


FAQ - Відповіді на найпопулярніші питання:

   1. На які м'ячі ви наносите логотипи і написи?

Ми наносимо лого на футбольні та волейбольні м'ячі з рівною, не шорсткою поверхнею. В основному, найкраще для цієї мети підходять білі м'ячі для лого (переходьте за посиланням):

1. Футбольний білий м'яч для лого

2. Черно-білий м'яч в класичному стилі

3. Чорно-білий м'яч (з великою кількістю білих панелей)

4. Біло-золотий м'яч (з великою кількістю білих панелей)

Або інший м'яч з нашого сайту.

Баскетбольні м'ячі відносяться до м'ячів, на які нанести логотип дуже складно. Через це ціна на нанесення такого логотипу буде значно дорожче. Для баскетбольних м'ячів радимо розглянути цей варіант: Печать на баскетбольных мячах

    2. Яка вартість нанесення?

У нас найнижчі ціни на нанесення логотипу на футбольні та волейбольні м'ячі, вони варіюються близько 150-180 грн. за 1 логотип на 1 панелі. Ціна залежить від кількості м'ячів, кількості логотипів на 1 м'ячі і складності самого логотипу. 

    3. Як довго ми наносимо логотип?

Радимо розраховувати 2-3 робочих дня. Але якщо потрібно дуже терміново, можемо зробити за 1-2 дня, але це буде коштувати трохи дорожче.

    4. Які вимоги до логотипу?

Бажано, щоб логотип ви нам надали в векторному форматі або в pdf. Але якщо у вас немає такої можливості, наш дизайнер може зробити його в векторі за додаткову плату. Всі логотипи повинні мати не більше 3 кольорів, без градієнта і занадто дрібних деталей на ньому.

    5. Який спосіб нанесення ви використовуєте?

Ми використовуємо метод термодруку це - процес термопереносу шару фарби зі спеціального кліше на поверхню м'яча за допомогою силіконового еластичного тампона. Завдяки цій технології логотип на м'ячі виглядає красивим і яскравим. Звертаємо увагу, що ця технологія використовується для друку рекламних і сувенірних м'ячів. Якщо грати такими м'ячами, з часом логотип зітреться. Щоб цього уникнути рекомендуємо замовити у нас виробництво м'ячів з нуля в Пакистані. В такому випадку фарба буде нанесена всередину панелі і м'ячем можна буде грати не боячись, що він втратить свій дизайн.

Увага! Якщо вам потрібно нанесення фотографії (не стандартне лого або напис), а детальної картинки на м'яч, то радимо ознайомиться з цією статтеютут пропонуються наші варіанти з нанесення фото на м'яч.


Наше портфоліо (деякі з робіт):

         

     

       

   

   

   


   

Цікаві ідеї для нанесення на м'яч:

Всім відомо, що найкращий подарунок любителю футболу і волейболу - це звичайно ж м'яч з ім'ям всіх учасників команди, ваших друзів, колег і близьких. Крім цього ми зможемо нанести на м'яч логотип компанії, рекламу і будь-які побажання. Такий ексклюзивний подарунок принесе масу позитивних емоцій і стане справжньою окрасою для будинку або офісу.