Про нас

Доброго дня, дорогі покупці!

OnlyBalls.com.ua - це єдиний по всій Україні інтернет-магазин, присвячений виключно м'ячам. Серед десятків спортивних інтернет-магазинів в Україні ми так і не знайшли жодного, який би надавав, такий вибір і повністю б задовольняв запити футболістів. Це і спонукало нас створити інтернет-магазин м'ячів.

     У нас Ви знайдете величезний вибір:

футбольнихбаскетбольнихволейбольних і навіть гандбольних м'ячів. Ми надаємо також великий вибір сумок і аксессуарів для мячей, які допоможуть, як можна довше прожити Вашому м'ячу.

Окрім м'ячів для вашої зручності ми додали решту спортивних товарів для футболу, волейболу та баскетболу.

У розділі Все для футболу можна купити рукавиці для воротарів, футбольне взуття та футбольну форму.

Всі м'ячі, які продаються в нашому магазині, обов'язково накачуються і перевіряються на відсутність дефектів. За нашою статистикою кожен десятий м'яч, незалежно від виробника, має один з наступних дефектів: з'їхав ніпель або слабкий ніпель (пропускає повітря), стирчать назовні кінці нитки або навіть підкладки, нерівномірно затягнуті шви дефект забарвлення, механічні пошкодження на поверхні та інше.

Будьте впевнені, купивши футбольний м'яч у нас, ви отримаєте надутий до потрібного тиску, перевірений, що має гарантію, офіційний м'яч, готовий до застосування.

 Успішної Вам гри!