Подарунковий сертифікат на 5000 грн.

Код товару: 5000
Кешбек на майбутні покупки: 104

Більш ніж 340 моделей

При замовленні від 3 м'ячів

Додаткова страховка на м'ячі – 1 рік!
5175 грн.
В наявності
Доступні варіанти
Хочете подарувати м'яч, але не знаєте яка модель підійде найкраще цій людиніі?

Тоді Подарунковий Сертифікат - це те, що вам потрібно! Ви можете замовити у нас Сертифікат певного номіналу і подарувати його потрібній людині. З даним Сертифікатом вона зможе купити у нас будь-який м'яч на цю суму.

Дійсно подарунковий сертифікат це відмінна можливість купити м'яч на подарунок і не переживати чи сподобається ця модель цій людини чи ні. Дозвольте їй замовити саме ту модель, яку вона сама вибере.

Ви можете купити сертифікат як фізичною картою і подарувати особисто в руки або ж купити електронний подарунковий сертифікат і отримати його на e-mail (цей варіант буде особливо добрий, коли немає часу чекати прибуття м'яча або сертифіката на Нову пошту, а ось-ось вам потрібно вже його дарувати - замовте електронний сертифікат і відправте його на емейл потрібній людині і вона зможе купити будь-який м'яч на цю суму)

Як використати подарунковий сертифікат?

При замовленні скажіть менеджеру номер сертифіката та його номінал (або ж вкажіть його при замовленні в примітках).

Особливості використання Сертифікату:

Подарунковий сертифікат дає Вам право одноразово придбати товари в інтернет-магазині Onlyballs.com.ua на зазначену суму. При виборі товарів на суму менше, ніж зазначено в Сертифікаті, залишок не повертається: більше - передбачається додаткова оплата різниці. При використанні Сертифікату, додаткові купони не діють.

Якщо ви використовуєте фізичну карту, то після здійснення покупки Сертифікат повертається в магазин. Сертифікат не підлягає поверненню або грошової компенсації. Сертифікат не є іменним і може бути переданий іншій особі. Термін дії Сертифікату - 6 місяців з дня його придбання.

Дякуюємо за покупку і гарного вам дня :)

  Для консультації та замовлення телефонуйте:

  • +38 (050) 137 33 47
  • +38 (068) 687 36 83 

       або пишіть на sale@sportmall.com.ua

  Leave a review
  Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

  Відгуків про цей товар ще не було.

  Відгуки