МИ ПРАЦЮЄМО І РОБИМО ВІДПРАВЛЕННЯ

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ У БЕЗПЕЦІ!Ремонт м'ячів в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів)

Будь-який товар має свій термін придатності, а м'ячі із-за свого екстремального використання виходять з ладу швидше ніж цього хотілося б. А купувати новий м'яч дорого, а часом навіть не потрібно. Ми це розуміємо. Тому ми вирішили домовитися з різними майстернями про оптові ціни на ремонт м'ячів в різних містах України, як Київ, Харків, Одеса та Львів і т.д.

Якщо ви купували м'яч у нас, а гарантійний термін вже пройшов, ми все-таки зможемо запропонувати вам більш дешеві ціни на ремонт м'ячів. Навіть якщо ви купували м'яч не у нас, звертайтеся - допоможемо з ремонтом м'яча недорого.

Як замовити ремонт м'яча?

    1. Напишіть нам на Вайбер \ Телеграм: +380933816976 або на пошту: sale@sportmall.com.ua і надішліть фотографії та опис в чому полягає проблема.

    2. Вкажіть, що вас цікавить ремонт м'яча, і напишіть чи купували м'яч у нас чи ні, і коли. Так само вкажіть місто в якому ви перебуваєте.

    3. Ми напишемо ціни на ремонт м'яча для вас і повідомимо де ви зможете його полагодити.


Ціни доступні, з досвіду бачимо, що 90% людей, що звертаються до нас щодо цін, в результаті все-таки замовляють саме у нас. А це означає, що ціни конкурентні.

Ми чинимо м'ячі всіх видів, як шиті, так і з термошвом. Ремонтуємо футбольні, баскетбольні, волейбольні, гандбольні, і навіть м'ячі для американського футболу.

На м'ячі які чиняться у нас ми даємо гарантію на ремонт від 2 місяців до 1 року на місці лагодження. Гарантія залежить від стану Вашого м'яча.

Бонус від OnlyBalls.com.ua  Якщо ви робите ремонт м'яча у нас, ми даємо Вам промо-код на знижку на покупку нового м'яча. Тому зможете отримати як старий м'яч, так і новий на майбутнє по знижці.


Увага! Якщо ви перебуваєте в місті, де немає майстерень, і потрібно відправляти м'яч поштою, всі витрати на доставку лягають на клієнта.

    Ми радимо подивитися це відео, щоб зрозуміти, як відбувається ремонт м'яча: