Зимові знижки на м‘ячі. Промокод на знижку: OB455327.10.2022
4000

Інструкція: Як правильно накачати м'яч?

Будь-який м'яч ви хочете накачати, футбольний, баскетбольний, волейбольний, гандбольний або регбі, всі вони накачуються тими ж насосами з тонкою голкою. Єдиний виняток становлять м'ячі для фітнесу. Для них є окремі насоси з товстим пластиковим отвором.

1. В першу чергу дуже радимо вам перед накачуванням м'яча змочити голку і ніпель м'яча в спеціальній силіконовій олії (на крайняк підійде машинне масло). Це допоможе уникнути зайвих пошкоджень ніпелю і допоможе вашому м'ячу продовжити термін експлуатації м'яча практично вдвічі.

2. Друге, що немало важливо – мати манометр. З його допомогою ви точно знатимете до якого моменту накачувати м'яч. Точний тиск і кількість барів зазвичай вказується на м'ячі біля ніпеля. Зазвичай тиск м'яча стандартного розміру 5 становить 0,8 до 1,0 бар.

2. А далі все просто. Вставивши голку в ніпель, накачуйте м'яч. Якщо насос якісний, то накачувати буде швидше ніж поступово виходити повітря і ви легко накачати м'яч. А якщо насос дешевий, то накачати буде набагато складніше і треба буде докласти більше зусиль для цього.

Вибрати та купити якісний насос, а також голку для насоса можна у нас у магазині.


А як читачеві нашого блогу ми надамо вам знижку на покупку будь-якого насоса чи м'яча. Для цього ведіть промокод: NAS948 при оформленні замовлення та система автоматично прорахує вам знижку.

Гарних вам ігор!

Схожі статті
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.