Осінні знижки на м‘ячі. Промокод на знижку: OB4553
Більш ніж 340 моделей

При замовленні від 3 м'ячів

Додаткова страховка на м'ячі – 1 рік!

М'ячі для футзалу Nike


М'яч для футзалу Nike Futsal Pro FIFA (арт. SC3971-101)
  • -20%
  • Хит продаж
  • Код товару: SC3971-101
М'яч для футзалу Nike Futsal Pro (арт. SC3971-101)Размер: 4Описание:Nike Futsal PRO предназначе..
1232 грн. 990 грн.
В наявності
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

М'ячі Nike славляться своєю якістю, і багато хто шукає саме цей бренд, тому що грали цими м'ячами і хочуть саме його. Виробляти м'ячі Найк почали близько 40 років тому. Дуже помітно, що з кожним роком виробник оновлює моделі та поповнюючи свою лінійку дедалі новішими та новішими моделями. Хоча футбольні м'ячі Nike більш популярні, ніж футзальні Найк, але все ж таки деякі м'ячі для футзалу Nike цілком гідні.

Головна відмінність футзального м'яча Nike від стандартного футбольного м'яча

  • Розмір м'яча для футзалу Nike

Всі футзальні м'ячі Найк 4 розміри на відміну від стандартного 5 розміру. Завдяки цьому таким м'ячем легше грати на невеликому полі у залі.

  • Відскок міні-футбольного м'яча

Відскок менший, ніж у стандартного. Інакше кажучи, його взагалі практично немає. Камера заповнена спеціальною піною і при ударі по м'ячу м'яч не летить далеко, а лише на півметра від сили. Це потрібно для зручнішого контролю м'яч та простих пасів на невеликому майданчику.

  • Шви футзальних м'ячів Найк

Для професійних футбольних м'ячів Nike в основному використовують термозшивку, але весь футзал у цього бренду в основному з машинним швом, що на наш погляд невеликий недогляд з боку такої відомої компанії. Термошов, без сумніву, міцніший. Незважаючи на шов, вони мають дуже міцний верх та надійну бутилову камеру.

Де придбати оригінальний м'яч для футзалу Nike?

У футбольному магазині м'ячів Onlyballs.com.ua ви можете знайти м'яч для футзалу та міні-футболу Nike. У нас багато нових моделей, які є оригінальними та перевіреними ігровими снарядами для гри та тренувань.

У нашому асортименті ви знайдете такі популярні моделі, як старіші: Nike Premier X, Nike Strike X, Nike Menor X, Nike Club. Так і новіші останніх років: Nike Futsal Maestro, Nike Futsal Pro та інші. Варто зазначити, що з кожним роком виробник поповнює лінійку новими моделями, покращуючи їх. Кожна модель відповідає певному рівню гри та застосовуються для тренувань та професійних змагань. Дизайн кожного футзального м'яча виконаний у фірмовому стилі бренду. А ми пропонуємо їх вам за доступною ціною з гарантією оригінальності та якості.

Чому варто купити м'яч для зали Nike саме у нас?

  • Кращий вибір м'ячів, тому що займаємось виключно м'ячами
  • Ми намагаємось надавати найнижчі ціни, можете перевірити
  • У нас виключно оригінальна продукція
  • Швидка доставка, в більшості випадків, клієнти отримують м'яч вже наступного дня.

Ми відправляємо м'ячі Nike з Києва по всій Україні.