Зимові знижки на м‘ячі. Промокод на знижку: OB4553
Більш ніж 340 моделей

При замовленні від 3 м'ячів

Додаткова страховка на м'ячі – 1 рік!

Мʼячи AdidasЧому футзальний м'яч Adidas купити краще, ніж вибрати решту брендів?

Adidas не дарма є одним із найкращих і користуються високим попитом, не просто у футболі, а й у футзалі. Насамперед завдяки високій якості та хорошому співвідношенню з ціною.

Відмітною ознакою м'яча для міні футболу є низький відскоком і зменшений розмір 4 замість стандартної 5ки у футболі. Такими м'ячами легше керувати та пасувати. Панелі 8-кутні та зроблені з поліуретану. Однією з технологій, що відрізняє футзальні м'ячі Адідас від інших брендів, є технологія TSBE. Для футзалу використовується зазвичай глянцева текстурована поверхня, а завдяки бутиловій камері з піною всередині м'яча невисокий відскок і м'яч довгий час зберігає повітря.

Яку модель м'яча для футзалу Адідас найкраще вибрати?

Основним асортиментом мініфутбольних м'ячів Adidas є такі популярні моделі, як Adidas Finale Sala, Adidas Uniforia Sala, Adidas Tango Sala та багато інших. Кожна модель має дизайн і відповідає своєму певному чемпіонату цього чи іншого року. Більшість моделей мають сертифікат FIFA чи IMS.

Зазвичай Адідас виробляє м'ячі для футзалу або з машинним швом або термосклеєні. Дуже радимо брати саме м'ячі із термошовом. Вони прослужать довше, а крім того, вони кругліші, ніж схожі на них шиті варіанти.

Де придбати оригінальний м'яч для міні футболу Adidas в Україні?

Наш магазин Onlyballs.com.ua надає Вам можливість купити як класичні футбольні м'ячі, так і футзальні м'ячі Adidas. Не дарма цей німецький бренд є дуже якісним та міцним ігровим снарядом, і широко використовуються спортсменами навіть на офіційних чемпіонатах. Усі футзальні м'ячі Adidas проходять ретельну перевірку на відповідність стандартам футзалу.

У нас лише актуальні та оригінальні моделі. Ви можете замовити у нас справді якісний м'яч за розумною ціною! А ми доставимо його до вашого міста, будь то Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінниця, Черновці, Ужгород або інше місто в Україні.

В категорії немає товарів