Гарантія та повернення товару

Ми стежимо, щоб наш товар був якісний і в справному стані. Ми самі купуємо через інтернет і вже багато років продаємо м'ячі через інтернет. Ми знаємо, що потрібно зробити для того, щоб покупки в інтернеті були простими, зручними і безпечними.

Дуже велике прохання перевіряти товар при його отриманні кур'єром або на пошті. У разі якщо Ви виявите брак, Ви маєте право відмовитися від покупки і повернути товар кур'єру або залишити його на пошті.

Згідно ст. 93 Закону України "Про захист прав споживачів", товар неналежної якості можна повернути назад в магазин за умови, якщо ви їм не користувалися.

На повернення і обмін товару у вас є 14 днів з моменту отримання товару.

Обов'язковими умовами повернення або обміну є:

1. М'яч не повинен був бути у вжитку

2. Збережено товарний вигляд (відсутність слідів використання, подряпин, плям)

Якщо повернення товару відбувається з вини інтернет-магазину (бракований товар), витрати на пересилку товару ми беремо на себе. У разі, якщо повернення або обмін здійснюється виключно за ініціативою покупця (пошкодження при накачуванні м'яча, не сподобалася модель і т.п.), транспортні витрати оплачуються покупцем. Якщо повернення здійснюється не з вини інтернет-магазину, і при відправці ви вкажете, що доставка за рахунок одержувача, ми будемо змушені відняти вартість доставки з суми, що підлягає поверненню.

Якщо ж м'яч повністю новий і не був у вжитку, а також на ньому не виявлено механічних пошкоджень, які з'явилися після продажу товару (наприклад, у разі ушкодження ніпеля м'яча голкою при накачуванні або випадкового пошкодження при розтині упаковки), тобто виробничий брак, в такому випадку, ми без проблем міняємо товар на аналогічний. Термін гарантійної заміни товару - 14 днів.

Для цього Вам потрібно відправити вашу заявку на емейл: sale@sportmall.com.ua з поясненням, в чому полягає проблема. Після цього ми повідомимо Вам, як Ви можете поміняти Ваш товар або отримати гроші назад.


Ваш м'яч вийшов з ладу під час гри?

Приємний бонус від OnlyBalls.com.ua: Ми надаємо гарантію на ремонт 1 рік і готові безкоштовно відремонтувати ваш м'яч, в разі заводського браку*. Для цього також залиште заявку на сайті.

* Ремонту по гарантії підлягають тільки м'ячі із заводським браком, навіть якщо ви почали їм грати. Механічні пошкодження (м'яч пробитий, розійшовся шов, тріснула панель від сильного удару) безкоштовному гарантійного ремонту не підлягають, так як це неакуратне поводження з товаром в процесі експлуатації.

Для зв'язку, пишіть:

  • +38 (093) 381 69 76 (Viber, Telegram)